Konum Telefon Whatsapp

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Yurtları’nın Faydaları Nelerdir?

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Yurdu

Arlas Sakarya Yurdu güvenlik ve konforu arayan öğrencilerin tercihi olmaya devam ediyor. Özellikle Sakarya Üniversite’sinde ilk senelerini geçirmekte olan öğrencilerin tercihi olan yurdumuz, sosyal imkanları, okula olan yakınlığı, spor alanları, kuaförü, fix cafesi gibi olanaklarıyla bir öğrencinin ihtiyacı olan tüm hizmetleri doğa ile iç içe güvenli bir ortamda sunuyor.

Sadece erkeklere ait olan Arlas Sakarya Erkek Öğrenci Yurdu, Sakarya Üniversitesini kazanmış genç erkek öğrencilerimizin ihtiyacı olduğu temiz havayı, sakinlği, spor ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. . Unigarden site yönetiminin izni ile, erkek öğrenci arkadaşlarınızı odanızda ağırlayabilir, birlikte ders çalışabilir, cafe, havuz ve spor salonu gibi Unigarden’nın eşsin imkanlarından faydalanabilir. Unigarden Sakarya Erkek Yurdu; güvenliği, parmak izi sistemi, sizlere fazla uzağa gitmeden kuaför, alışveriş, yeme- içme, spor ve dinlenme gibi tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir proje olarak Sakarya Serdivan’da öğrenci yurtları arasında öne çıkıyor.

Bu Yurt Tam Sana Göre !

İçerisinde bulundurduğu: mutfak-salon, banyo ve yatak odaları ile bir öğrenciye yetebilecek her türlü eşyaları ve lüks donanımıyla hem rahat etmenizi hem de gözünüze hitap eden modern bir tasarıma sahip yurtta barınabilmenize imkan sağlıyor.

Salonda bulunan L koltuğundan, beyaz eşyalarının kalitesine, yeterli ölçüdeki LCD ekran televizyonundan duş kabinli banyosuna, bazalı yatak sisteminden her odada bulunan kitaplığına, geniş kıyafet dolabından çalışma masasına kadar tüm imkanları sizin için barındıran ;

Arlas Erkek Yurdu, diğer yurtlardan farklı olarak içinde bulunan mutfağıyla, öğrencilerin yeme-içme ihtiyacını evinde karşılamasına yardımcı olurken, herhangi bir teknik sorununuzda, istek ve önerilerinizde, komşularınızla yaşadığınız bir durumda,oda arkadaşınızı değiştirmek gibi özel ihtiyaçlarınızda Arlas Erkek Öğrenci Yurdunda bulunan Yönetim Ofisi ile iletişime geçebilir ve sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz.

Arlas Yurdu’nun Sunduğu Kapsamlı Avantajlar
 • Her dairede ortak kullanım alanları; salon-mutfak, banyo, hol, balkon ve tercih ettiğiniz daireye göre yatak odaları bulunuyor.
 • Mutfak kısmında öğrenciler için yeterli olabilecek, kullanışlı mutfak dolapları, buzdolabı, çamaşır makinesi ve salonda televizyon gibi eşyalar mevcuttur.
 • Salonda şık bir L koltuk, televizyon sehpası, aynı zamanda çalışma masası ile birlikte yemek masası bulunmakta.
 • Hol kısmında boy aynası ve askılık bulunurken, banyoda ise duşakabin sistemli klozet ve lavabodan oluşmakta.
 • Yatak odasında ise bir adet bazalı yatak, 2 kapılı kullanışlı bir dolap, komodin, çalışma masası ve kitaplık rafları mevcut.
 • Yeterli bir balkon alanına sahip daire size Unigarden’nın; Sakarya Yurt olarak nefis peyzajına açılan bir manzara olanağı sağlıyor.
 • Merkezi ısıtma sistemi sayesinde ısınmak çok daha kolaylaşıyor.
 • Her şey dahil paket içeriğinde, faturaların oluşu öğrenciye rahatlıkla elektrik, su kullanım avantajı sağlıyor. Dolayısıyla fatura derdine son…
 • İstediğiniz arkadaşınız ile konaklayabileceğiniz gibi, Unigarden sizi, size uygun olan öğrenciyle eşleştirebilir. Anlaşmazlıklar durumunda ise kendi içerisinde tekrar değişim sağlayabilirsiniz.
 • 2+1 dairelerimizde 2 kişi kalabilirken, 1+1 lerde ise 1 veya iki kişi rahatlıkla kalabilir.
 • Kaliteli eşyalarıyla uzun süreli rahat kullanım sağlayan Unigarden, öğrencilerine sunduğu imkanlar ile yurtlar içinde en çok tercih edilen olmayı başarıyor.

Sakarya’da Yurt arıyorsanız, kız öğrenci veya erkek öğrenci yurtlarına bakmadan önce, Sakarya Üniversitesi’ne komşu olan Arlas’ı incelemeden karar vermeyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir