Konum Telefon Whatsapp

Sakarya Üniversitesi Erkek Öğrenci Apart Fiyatları Hakkında Bilgi

Sakarya Üniversitesi Erkek Öğrenci Apart Fiyatları

Apart, kelime anlamı olarak; bir site veya apartman içerisinde bulunan dairelerin belirli bir ücret karşılığında üniversite öğrencilerine veya çalışanlara tahsis edilmesidir.

Arlas Sakarya Apart daireler genel olarak 50-100 m² büyüklüğünde olup fiyatı da daire genişliğine göre değişmektedir.

Arlas Sakarya Apart Evleri

Antalya, Eskişehir, İstanbul gibi bazı şehirlerde apart kültürü yaygın olsa da üniversite öğrencilerinin geneli bu tabire yabancı.

Üniversiteliler genellikle Arlas yurtlarına’da , öğrenci evi tercihlerine yönelseler de Arlas erkek öğrenci apartları da barınma tercihleri arasında bulunmaktadır.

Öğrenci yurdunda bir süre kaldıktan sonra daha farklı ortamlarda yaşamak ve kendi kurallarına göre hareket etmek isteyen öğrenciler için Arlas Sakarya Erkek Öğrenci Apart evleri, Cazip fiyatları ve geniş imkanlarıyla öğrenciler tarafından oldukça fazla tercih edilen bir projedir.

Arlas Erkek Öğrenci Apartları;  öğrencilerin öğrenim hayatlarını keyifli hale getiriyor! 

Arlas Sakarya Yurtları

Evinizin konforunu Unigarden Sakarya Apart evlerinde yaşamak ister misiniz? Temiz, güvenli ve konforlu onlarca apart dairesi siz öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz. Uygun fiyatları ve okula olan yakınlığı ile Sakarya Üniversitesi öğrencilerinin en çok tercih ettiği barınma seçeneklerinden birisidir.

Arlas Sakarya Yurtları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Arlas Yurdu’nun Apart İçin Sunduğu Kapsamlı Avantajlar

Sakarya Üniversitesinin yanı başında bulunan 600 dairelik Arlas Apartları lüks imkanları ve cazip fiyatlarıyla öğrencilere konforlu bir yaşam sunuyor. Kocaman bir kompleks olan Arlas Apartları bünyesinde barındırdığı:

  • Market
  • Bay kuaförleri
  • Fitness Salonu
  • Barbekü Alanı
  • Basketbol/Voleybol Sahası
  • Geniş Doğal Alanı
  • Serdivan’ın Eşsiz Manzarası
  • Gölet Ve Yeşil Alanı Barındıran Kusursuz Peyzajı

Sakarya’da Yurt arıyorsanız, erkek öğrenci yurtlarına bakmadan önce, Sakarya Üniversitesi’ne komşu olan Arlas Yurtların’ı incelemeden karar vermeyin.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir